A plüss "divat" még?

Figyelt kérdés
ti vennétek vagy vesztek még ilyeneket ajándékba ismerősöknek, rokonoknak, vagy bármi. továbbá mennyit adnátok értük (kb 20cm)?
2010. júl. 31. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

venni nem vennék, de én imádom őket fiú létemre, gyűjtöm őket szal elfogadom simán


23F

2010. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyűjtöm őket: áruházból, turkálóból, ismerősöktől ajándékba, etc. De ajándékba is szoktam még venni, ahogy én is kapok időnként. Örülnek neki, szerintem divat még. :)


Mennyit adnék érte? Attól függ, milyen állat, milyen anyag, mennyire puha, milyen régi, milyen állapotban van, etc. Egy jó állapotú, megkímélt, puha, kedves kinézetű plüssért 500-3000 Ft-ot is kiadnék, de azért párezret csak extrém esetben, ha mondjuk ritka és tényleg hű de aranyos. :D

22L

2010. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm

de egyébként azt hogy érted h .. milyen régi..?

az többet ér ???

2010. júl. 31. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül. SZerintem arra gondolt itt, hogy a régibb plüss leamortizálódottabb állapotban van:D
2010. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A plüss nem olyan, hogy minél régebbi, annál értékesebb, ez nem olyan, hogy antik vagy nem antik :D Minél régebbi, annál kopottabb és csúnyább, nem? :) Annál kevesebbet ér, mert hát egy büdös, poros, kopott, félszemű plüsst senki nem venne meg, csak nagyon kivételes esetekben... :D
2010. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam, de ugy írta mintha a boltokban "régi" plüssöket lehetne kapni..

azért kérdeztem meg

de ha már itt tartunk ti is írhatnátok véleményt:)

2010. júl. 31. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Divat, vagy nem divat: én imádom, kapom is és veszem is. :)

20/L

2010. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket és családnak szívesen adom ajándékba. Másnak mondjuk nem adok mert furán nézne rám mivel 26/F vagyok. :D
2010. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!