Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszafojtani a...

Hogyan tudnám visszafojtani a gyűlölöletemet vagy kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy egyetemi tanárom akit utálok. Több mindenért. (diáklányokkal k.fél, engem is megkörnyékezet, mindenkit lehurrog az órákon, megalázza a barátaimat, kétszínű). Egyébként nagy fejes, pénze mint a köles. Minden alkalommal amikor meglátom annyira gyűlölöm, hogy megrúgdosnám és elhordanám, megaláznám az emberek előtt. A napokban találkoztam vele egy rendezvényen és meg tudtam volna fojtani.Mit csináljak, valami idegnyugtató módszer?

Ki nem rugathatom, mert fejes. Félek hogy egyszer elszakad a cérna és megverem, leűvöltöm. Találkozott már valaki ekkora gyűlölettel?


2010. júl. 30. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik egyetemre átiratkozni? Hm?
2010. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért? Már csak 1 évem van hátra. Nem fogok elmenekülni egy ilyen sz.r miatt. De valahogy uralkodni kellene magamon, valami tipp, biztos ti is gyülöltök valakit, főnök, vagy mittudomén.
2010. júl. 30. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tanárom, de nem okozott ekkora problémát nekem. Szóval meg kell szokni, órákon, meg jó döfős válaszokat adni, hogy lássa nem érdekel a cigózása..
2010. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyire nem, hogy így írod. Nálunk a fősulin is volt 1-2 tanár, akit ki nem állhattam, olyan is volt, aki diáklányokkal "foglalkozott", de különösképpen nem érdekelt.

Államvizsgán pont az egyik tenyérbemászó volt bent, annak kicsit beszóltam, de csak azért, mert tudtam, hogy a tételemmel minden oké, és a többi tanár rendes, "sok lúd disznót győz" alapon mellém fog állni. Így is lett, hála az égnek.

Nade. Akkor máshogy nem, minthogy összezárod a fogaidat, és míg a diplomát meg nem kapod ez így marad. Utána meg kinyithatod a szád.

2010. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen tanárom. Szinte rosszul lettem amikor megláttam. Próbáltam vele a lehető legminimálisabbra csökkenteni az interakciót. Másik suliba nem akartam átmenni.
2010. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!