Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szégyellem magam de akkor is...

Szégyellem magam de akkor is idegesit, szerintetek?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm aki ellég hisztis elkényesztetet,és nagyon rámenös állandoan hivogat és mindig azt akarja hogy mindennap vele legyek,és eléégé önzö is nem szereti ha mással vagyok, mostanábba eljárok futni erre ö is kitalálta hogy jön de nem szeretném legalább ezt szeretném egyedül végig csinálni vane gy célom hogy egybe le fussak 5 km-t de tudom ha ö is jön végig hisztizni fog..szoval szerintetek mitcsináljak?
2010. júl. 28. 22:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki ezt =)
2010. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
áá..akor utálna, azt mondtam neki hogy nem megyek...
2010. júl. 28. 22:41
 3/12 anonim válasza:
100%
Mond neki azt,hogy úgy döntöttél mégsem jársz futni...és fuss egy tök más időpontban,más helyen.
2010. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
nekem kb ugyanilyen problémám van:/ mindig jönni akar velem de én nem aakrom mert állandóan csak a szerelemrőlbeszélmeg h belé ez meg az szerelmes mondom jovanmár és akkor terelem a szót.. mond neki h most ne mennyen veled mert ez a célod h EGYEDÜL fuss le 5kilométert:)
2010. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen mondd meg neki, hogy egyedül szeretsz futni, füledben az mp3 lejátszóval mert téged ez az egyetlen dolog ami kikapcsol. Ha megérti megértéti ha nem, akkor nagy kaland:D


Nem is értem miért barátkozol vele ha ennyire idegesít..


L/18

2010. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Na ezért nem jó az ilyennek jóban lenni, hameg rosszabn vagy, akkor lehord mindenkinek... :D
2010. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszoakt am rosszul fogadta hirt hogy nem de most tényleg hagyon békén mert nem csak belöle áll az éllet :s
2010. júl. 28. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:

hát az hogy máskor fusson nem is jó ötlet. akkor csak hazudik, és átveri a csajt. akármilyen lány is, ez nem okés.

meg kell beszélni. ennyi. elmondani neki, h mi van

ha értelmes emberi lény, fölfogja. ha meg nem...pech

2010. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
koptasd le amég nem késő! nekem is volt egy ilyen "barátnőm" általános suliba, felsőben jött át hozzánk, eleinte mindenki utálta én meg jóba lettem vele, és ezért mindenki engem utált meg, mert vele barátkoztam, holott köcsög egy csaj volt... =/
2010. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hadd menjen egyszer veled és ne törődj a panaszkodásával. Ha tovább bírod, mint ő, biztosan hamar elmegy a kedve tőle.
2010. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!