Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találkoztál már olyannal,...

Találkoztál már olyannal, akit interneten keresztül ismertél meg? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, de csak barátként, jó volt, többször is találkoztam vele, ha jól emlékszem egy fórumon beszéltem vele, és egy lemezt küldött át msn-en így kezdtünk beszélgetni.
2010. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Igen!

Több volt a negatív, mint a pozitív. Volt hogy a srác fog nélkül jött a randira....ez eléggé bennem maradt,pedig több éve volt! :-)

2010. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, társkeresős oldalról. Többnyire jók a tapasztalataim. :)
2010. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, a Honfoglalóról, szép napot töltöttünk el együtt :P


Jelen pillanatban szintén egy honfoglalóról megismert lánnyal tervezek találkát, csak Ő határon-túli. Istenem, ha találkozhatnánk...

2010. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen.


A legjobb barátom lett, és az esküvői tanúm is. 8 éve tart a kapcsolatunk, minden nyáron együtt nyaralunk, naponta levelezünk, telefonálunk, gyakran találkozunk, pedig nem is egy városban élünk.


33/L

2010. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömmel egyszer MSNen beszéltem,és csak úgy behívott egy lányt közös beszélgetésbe,rá pár napra már találkoztunk személyesen is és azóta is gyakran találkozunk,jófej és mindent meg lehet vele beszélni:)
2010. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer is. Az egyikkel össze is szerelmesedtünk, együtt voltunk egy csomó ideig, ma együtt dolgozunk.

A másikkal csak egy rövid, ám viharos, szexuálisan túlfűtött kapcsolatunk volt. Az ilyen jellegű dolgokat ma is vele beszélem meg :)

2010. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már így, 2 fiúval is:) Mindketten nagyon rendesek voltak. Az egyikkel tartjuk is a kapcsolatot rendszeresen, nagyon jó barátság szövődött. A másik fiúval viszont megszakadt a dolog mivel sajnos ő többet szeretett volna én pedig nem...


L/18

2010. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lilah válasza:
Találkoztam. Jó volt de aztán valami miatt megszakadt a kapcsolat. :(
2010. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen. Tagged.com volt a közeg ahol megismertük egymást. kb 1 hétig webcamoztunk, azon keresztül nagyon bejött (meg persze a képek alapján is). Levezettem hozzá a 250 km távolság ellenére. Mit mondjak, élőben más volt mint amire számítottam... sokkal kisebb volt mint amit én elképzeltem: én vok száznyolcvan pár centi, ő meg a hónaljamig ért xD. Ezenkívül sokminden nem jött be úgyhogy megdugtam, és másnap jöttem is haza. Azóta nem beszéltünk de nem is akarok. Amondó vagyok, inkább lásd meg először élőben az áldozatot, és csak utána ismerjétek meg egymást. Fordítva nagyon necces a dolog.

F/22

2010. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!