Hogy érzed magad?

Figyelt kérdés
=)
2010. júl. 28. 20:43
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:

20.56.

Csak így egyedül gondoltam a lefekvést. :-)

De a pasival sem lenne rossz, de ő még várni akar. :-D

L/29

2010. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Aha értem...,akkor Te már "harcra kész vagy!Hát csábitsd el,be az ágyadba;) Vagy nyuszi?
2010. júl. 28. 21:03
 13/33 anonim ***** válasza:

első vagyok:


köszi, voltam már mindenhol, már ahová nem egy hónap múlva kaptam időpontot (okmányiroda) :( magam alatt vagyok rendesen. Magyar közbiztonság egy kalap fos :(

2010. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nekem klassz volt.

Holnap találkozom a leendő lakótársaimmal,remélem az is klassz lesz.Meg meglepem magam valami aprósággal,nem nagy dologgal,mondjuk egy fülgyűrűvel.

A fogyókúrám sikeres,egyre csinibb vagyok.

Korán kell kelnem,úgyhogy megyek tentézni,jó éjt és szép napot Nektek holnapra!

2010. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem telt túl jól ez a napom. Már eleve fáradtan ébredtem. Egész nap értelmetlen dolgokon gondolkoztam...túl kellene lépnem egy régi, részben még most levő kapcsolaton de sehogy sem sikerül.


Emelett ma kétszer is sikerült kiöntenem egy liter tejet, kétszer sikáltam át mindent mindkét eset után de még mindig érzem a szagát...de már lehet hogy csak beleképzelem...

2010. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ide is elért a paneprogram, hajnak 5-kor keltem, egész délelőtt betonport szívtam, fúrást, kalapálást hallgattam, délután az ablakosok után takarítottam, átrendeztem a fél lakást, redőnyöket hordtam le 3-ról, mivel balf@sz apám nem bírt egy délelőtt alatt dönteni, fizet az átalakításért, vagy kuka, felnyaltam az egész rohadt lakást, és annyit nem kaptam őseimtől, hogy köszönöm, baz+, vagy valami, és holnapra még valszeg a hangszálaim is be fognak gyulladni, mivel sikerült kiakasztani délután. Összességében per pillanat remekül érzem magam :D
2010. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Most nem túl jól, megint fáj az epém.

Sok kicsi kövem van, valószínűleg megint elindult egy a vezetékbe, tegnap este óta fáj.

Egyet már kivettek ERCP-vel.

Honlap reggel irány az orvos.:(

2010. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Utolsó...,holnap irány az orvos!!!!Nem lehet kellemes,igy elaludni:/
2010. júl. 28. 21:52
 19/33 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:35


Nyugalom a hosszú élet titka!!!;)

2010. júl. 28. 21:53
 20/33 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:17


Nah,végre valakinek jól telt a napja!!Neked is jó éjt és szép napot holnapra!!=)

2010. júl. 28. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!