Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megvédenél egy ismeretlen...

Megvédenél egy ismeretlen lányt 5 romától, ha látod, hogy megakarják erőszakolni és kés is van mindegyiknél?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 11:57
1 2 3 4
 21/32 Deus88 ***** válasza:
78%

Hát elöször is a rendorség oztán egy kertléc vagy valami kemény bot és + a haverok ha megszurták engem vagy a lányt akkor elö a bicskát.

Tudom ez kicsit szeszéjjes válasz de alképzeltem a legrosszab variáciot :/

2010. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

hívnám a rendőrséget mobilon, mielőtt észrevesznek, és elszedik, talán megpróbálnék zajt csapni, meglökdösni a kocsikat, hogy megszólaljon a riasztójuk, vagy valami...


ha lenne pisztolyom, akkor odamennék (gázfegyver is elég, azzal is lehet kárt okozni, közelről haláls, de pár méterről simán térden lőném...könnyű rá engedélyt szerezni, és a fegyvervizsgám is megvan, az is könnyű, ha budapesten vagy Mo-n laknék, biztosan lenne pisztolyom, mégha nem is "igazi")

2010. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%

igaz itt mindnekinek nagy a szája, engem amikor megtámadtak egyszer este a teli villamosmegállóban (petőfi csarnoknál), SENKI, DE SENKI nem jött oda, nekem kellett a 46 kilómmal szájba verni a támadót,

és amíg kidőlt, mert részeg volt, odamentem két sráchoz és megkérdeztem mi a sz*rt csinálnak itt, amikor engem itt ütnek.


hívták legalább a rendőrséget, az kb 10perc volt,


de ez a fazon később két lányhozt is odament, azok KETTEN voltak és elkedzted sikoltozni...hülye p...ák.

2010. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megpróbálnám, de ötszörös túlerővel szemben, akik ráadásul felfegyverzettek? Nem hinném, hogy képes lennék rá.
2010. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Először elbújnék kihivnám a rendőröket majd kersnék valami tárgyat amit használhatok fegyverként.Bár igy elég nehéz megmondani hogy mit tennék.
2010. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Hívnám egyből a rendőrséget, többet nem tudnék tenni!
2010. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén bevallom: nagyon megijednék, elbújnék, hívnám a rendőröket, bár attól függ, sötét van-e, alapból elhagyatott-e a hely, stb

21L , 160 cm ..

(amúgy én is eléggé "szennyezett" környéken lakom (Csepel), szóval akár még elő is fordulhat... :(

2010. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
60%
hát húzós dolog,én rendőrséget hívnék,úgy,hogy ne vegyék észre.egyedül nem tudnám megvédeni,mégis mit tudnék csinálni? 29/F
2010. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én lakom ott nem élnek romák. Viszont van rendőrség és a múltkor az erdő szélén egy magyar beütötte az ablakot és a elhajtott a párom meg utánna és üldözés közben hívta a rendőrőket és két kilométerrel odébb, mikor leparkolt a fickó, ott voltak a rendőrők is. Úgyhogy szerintem ha kihívnád őket hogy 5 roma erőszakol valakit, hamarabb ott lennének, minthogy kinyomod a telefont. Úgyhogy én a rendőrőket hívnám.
2010. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
mivel én is lányvok inkább elfutnák, aztán hívnám a zsarukat, vagy szólnák valakinek
2010. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!