Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megvédenél egy ismeretlen...

Megvédenél egy ismeretlen lányt 5 romától, ha látod, hogy megakarják erőszakolni és kés is van mindegyiknél?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 11:57
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
94%
Hát megakarnám csak az a gond ,hogy 5 késsel rendelkező ember ellen nem tudnám.
2010. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Úristen! Hát valamit biztos tennék....mindig van nálam gázspray...mondjuk nem tudom 5 cigánnyal mit kezdenék. De biztos, hogy nem hagynám ott szegényt lányt. Ebbe belegondolva, lehet le kéne cserélni a gázsparymet egy gázpisztolyra...mert sajna amit leírtál valós...és tényleg bármikor megtörténhet.
2010. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem megvédeni kell hanem rendőrséget kell hívni!
2010. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
43%
Szerencsére nem fenyeget ilyen veszély, nem olyan környéken élek, ahol mindennapos az ilyen, bár szerintem azért sehol nem mindennapos. Ettől függetlenül legyen az roma vagy nem roma, biztos megpróbálnék valahogy segíteni, bár nem az az ésszerű lépés. Mondjuk általában én is 3-4 fős társaságokkal járok, szerintem megoldható lenne a helyzet...
2010. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
5 fehér is megteszi.. Nem tudom, miért kell kihangsúlyozni a romaságot. A fehérek között is arányaiban ugyanannyi agresszív barom van. Egyébként honnan tudod, hogy ezt akarják tenni? Előre látsz? Vagy már megtörtént és az érdekelne, mit kellett volna tenned?
2010. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan hamarabb eszedbejut odamenni 6 kancigányhoz hősködni, mint hogy hívd a rendőrséget?? Ha hívnád és utánna kockáztatnád azt, hogy beavatkozol, még az is értelmesebb lépés lenne.
2010. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Én elbújnék, hogy ne vegyenek észre és hívnám a rendőrséget. Mondjuk én is lány vagyok.
2010. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Kokas Lajos ***** válasza:
59%

Ez a kérdés egy kicsit már veri a biztosítékot!!!! Mi a hangsúlyos?

-Az, hogy 5 roma? A válaszom: természetesen megvédeném, mivel egy ilyen szituációban nem sok jelentősége van az etnikai hovatartozásnak! (Gondolom nem állna be senki hatodiknak, akkor ha nem romák az elkövetők, hanem eszkimók)

-Az, hogy meg akarják erőszakolni? Ez sem lényegi kérdés. Közbelépnék akkor is, ha csak a kutyáját rugdosnák 5-en.

-Az, hogy kés van náluk? Ez már kicsit bonyolultabb. '94 cm és 140 kg vagyok, nem ijedős és egy kicsit értek a küzdelemhez, de ennek ellenére, ehez a manőverhez már vagy segítséget kérnék, vagy valamilyen "szerszámot" vennék igénybe!!!

2010. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Kokas Lajos ***** válasza:
89%
194 cm-t akartam írni. 94 cm-esen semmiképp nem lépnék közbe! :D
2010. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Pedig már elképzeltem, ahogy odagurulsz és szétlököd őket :)


Én rendőrt hívnék (nő vagyok).

2010. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!