Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Európában melyikek a leg...

Európában melyikek a leg melegbarátabb városok?

Figyelt kérdés

Több ok miatt döntöttem úgy, hogy ha sikeresen lediplomáztam, elköltöznék az országból.

Egyrészt mert nem érzem magam biztonságban, sem lelkileg kiegyensúlyozottnak itthon. Másrészt mert melegként itthon rosszabbak a munkavállalási esélyeim.


Melyik európai nagyvárosok a leg toleránsabbak?

London és Amszterdam már túlzsúfolt, szóval ha lehet, ezeken kívül...


2010. júl. 27. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

Azt áruljátok már el hogy aki csak bántani tudja mi a francnak ír?!?!

Nem azt kérdezte hogy mi a véleményetek a melegekről!!!

Deviáns? Természetellenes? Azt hogy neveznéd aki egy olyan dolog miatt néz le valakit amiről nem tehet?!?! Másrészről meg nem is ismered, attól még lehet nagyon sok mindenben sikeres hogy meleg!


A kérdezőnek: úgy jársz a legjobban ha tényleg elmész, küldöldön legalább ésszel élnek az emberek, és nem ilyen szánalmas csőlátásúak mint itthon!

Sok sikert a jövődhöz!


hetero 20L

2010. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, valaki kérdezett itt valamit, arra írnék:

nálunk kirúgták az egyik tanárt, miután kiderült, hogy meleg.... Az egyik diák meglátta valahol a barátjával és persze hatalmas sztori kerekedett belőle...

Az igazgatónk, meg a kedvenc tesi tanárom összejöttek (megint valami pletyka miatt kiderült), olyan leváltás lett a vége, pedig imádnivaló emberek voltak! Én még annyi diákot külön tesire járni azóta se láttam, és az utána lévő igazgató meg egy besavanyodott szipirtyó volt...

20/L (hetero)

2010. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!