Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Európában melyikek a leg...

Európában melyikek a leg melegbarátabb városok?

Figyelt kérdés

Több ok miatt döntöttem úgy, hogy ha sikeresen lediplomáztam, elköltöznék az országból.

Egyrészt mert nem érzem magam biztonságban, sem lelkileg kiegyensúlyozottnak itthon. Másrészt mert melegként itthon rosszabbak a munkavállalási esélyeim.


Melyik európai nagyvárosok a leg toleránsabbak?

London és Amszterdam már túlzsúfolt, szóval ha lehet, ezeken kívül...


2010. júl. 27. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Google bácsi szerint Antwerpen, Barcelona.

Amúgy ha visszatérnél a hetero élethez, mindjárt megtalálnád a helyed. Ha mégsem akkor, Hollandia és társai tárt karokkal várnak!

2010. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Párizs, Berlin kedvelt célpont szokott lenni, a legtöbb turista ide utazik vagy egy időre ki is próbálja, milyen az élet. És bármily meglepő, Spanyolország is elég toleráns, még akkor is, ha katolikus vallású a többség.

De hm, megkérdezhetem, mit dolgozol? (Ha pl. tanári végzettséged van, egyetértek - más esetben nem biztos. Egy meleg és egy leszbikus barátom itthon dolgozik, nem bántják őket - biztos vannak olyan helyek, ahol ha ki is derül, hogy párkapcsolatban élsz, nem csapnak agyon. :/)

2010. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[22:00-es vagyok]

Na, csak azért mondtam ezt, mert én is meleg vagyok - hm, mondhatjuk így is, és szeretnék ugyan kint szerencsét próbálni, de közben azt vallom, hogyha csaholnak is az emberek itthon, nekünk nem a menekülés a feladatunk, hanem az, hogy bemutassuk, hogy mellékesen melegek vagyunk; mert a lényeg az, hogy jó szakemberek, munkánkban és emberi mivoltunkban rendezettek, elismertek legyünk. :)

2010. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem vagyok elég stabil személyiség ehhez, túl könnyen rámjön a depresszió.


Grafikusnak tanulok, de gondolkozom rajta, hogy felveszem a tanári modult is...

2010. júl. 27. 22:05
 5/12 ameoland válasza:
36%
Ha normálisan viselkedsz a hétköznapokban, akkor itthon is elfogadják,mert nem tudnak rólad rosszat mondani.Ez a beállítottság amúgy is otthonra,meg bulikba való,és nem az utcára.
2010. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Hál'istennek... Moszkva?
2010. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
18%
temesvár
2010. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egy kérdésem lenne.


Ezt írtad: "Másrészt mert melegként itthon rosszabbak a munkavállalási esélyeim."


Én azt nem értem, hogy a munkáltató mégis honnan tudja meg, hogy meleg vagy?

Bemutatkozol, hogy "Helló, XY vagyok, grafikus és meleg"?


Mert szexuális beállítottságtól függetlenül az embernek nem kellene a munkát a magánélettel kevernie...

2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
65%
de lehet,hogy jobban látszik rajta, vagy egyszerűen csak fél,h észreveszik rajta és gátlásos emiatt. vagy nemtudom. mert azt gondolja,hogy befolyásolja a teljesítőképességét. pedig nem. :/
2010. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Jaj már megint ez a nem lehet ebben az intoleráns országban élni blabla. Mit gondolsz, ha kimész külföldre akkor mindenki ott fog várni és a keblére ölel, majd megveregeti vállad hogy milyen f*asza gyerek vagy. Ha nem viselkedsz provokálóan, az emberek 99%-a ugyanúgy leszarja, hogy kivel mit csinálsz mint bárhol máshol. Mindenkinek meg vannak a saját bajai.
2010. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!