Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a testbeszéd mire utal?

Ez a testbeszéd mire utal?

Figyelt kérdés
Vannak fiúk,akik a környezetemben össze-vissza kezdenek fészkelődni, többféle tartást felvesznek (széttárt lábak, összezárt lábak, egymásra vetett lábak, hátradől, előredől, lecsúszik a széken, akármi), tördelik a kezüket esetleg, de az a lényeg, hogy 1 percig nem tudnak egyhelyben normálisan megülni és néha még a hangjuk is elcsuklik, ha velem beszélnek.Szóval addig nincs baj,amíg kicsit messzebb vannak (1 szék távolság),na mire gondoltok?
2010. júl. 27. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

zavarba hozod őket, vagy nagyon domináns jellem vagy, vagy csak egyszerűen nagyon durván jócsaj:)


ha teszel ki képet, akkor megmondom miért, bár szerintem az utóbbi:P

2010. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

zavarban vannak.


oka elég sok lehet.

2010. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyeneket, sőt én lány vagyok, de előfordul, hogy én sem bírok megülni egyhelyben állandó mozgolódás nélkül, valamikor csak úgy rám jön. Azért nem hiszem, hogy ezt csak és kizárólag a te jelenlétedben csinálnák...
2010. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a láb keresztbetevés pont az elzárkózást mutatja, hogy szabadulna már, vagy unja.
2010. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet privibe és segítek!
2010. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A karbatett kéz-összekulcsolt láb jelenthet védekezést is.
2010. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Idegesség?
2010. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hogy milyen sok testbeszéd szakértő van...........

Mit jelenthet?Szerinted mit jelent ha valaki nem bír egy helyben maradni?lehet,hogy aranyeresek vagy egyszerűen nem találják a kényelmes testhelyzetet.Erre még az is rátesz egy lapáttal,hogy egy jó csaj van a környezetükben.

2010. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mindenki arra tippel h csak egy jó csaj társaságában lehet igy viselkedni...én nem vagyok félénk tipus de ha egy nagyon ronda csaj szemezni kezd velem pl a buszon ,én sem érzem nyugodtnak magam...szoval lehet h tul ronda vagy és félnek,hogy nehogy kezdeményezz náluk

21f

2011. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!