Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért depisek a keszthelyiek?

Miért depisek a keszthelyiek?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelőtt jártam először Keszthelyen, akkor barátságos városnak tűnt. A héten újra ide látogattam, de már az első 5 percben az volt a benyomásom, hogy egyre kevesebbnek laknak itt és valami nem stimmel, az emberek szomorúak, alig beszélgetnek egymással a helyi lakosok, nincs nagy városi élet és egyáltalán alig vannak az utcákon, vagy ha vannak is, tiszta depresszió minden. Más átutazókkal is beszélgettem erről, akik egyetértettek velem, de a helyik véleményét pl. nem ismerem.
2010. júl. 27. 20:16
 1/4 Mr. Idegen ***** válasza:

valami bajod van?! hívom a Sanyaiékat azt kapsz! XD

hát nem tom, én már 20 éve vok itt, itt születtem

2010. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, mi holnap reggel megyünk oda, még sose voltam, de majd letesztelem és felrázom azt a várost:))úgy tudod miért megyünk? Táncolni, így hát biztos nem leszünk depisek.
2010. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ú nem kell agresszívnak lenni,amúgy is elég hevesek az osztrák turisták, úgy lökdösődnek mindenhol...hogy vagytok a turistákkal?Nincs elegetek belőlük?
2010. júl. 27. 21:12
 4/4 geryger válasza:
Én is keszthelyi vok de nin cs elegem a turistákból. Am Csütörtökön és Szombaton van nagy városi élet.(Akkor van a piac) Ja és szerintem akkkor voltál ottt amikor majdnem mindenkinek dolga volt, és nem tudta teljesíteni és pl. bukta a fizetést.
2011. ápr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!