Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, főleg fiukról, akik ugy beszélnek, hogy há, mé, azé, legyé jó, vágod, kajak, tré, fars, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből elég butaság levonni következtetést.
2010. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
a " vágod" szót leszámítva a többi nagyon gagyi szerintem. valahogy arról, aki így beszél, mindig az ugrik be, hogy egy menőzni akar az illető. egyébként nagyon béna, és nem csak a csajoktól, hanem a pasiktól is.
2010. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor mellé írom hogy drogozik(de nem függő), és egyik rokonán mintha látszana hogy cigány,vagyis az apja félcigány szerintem, de az anyján,testvérén,meg rajta nem látszik. tetszik nekem,de zavar hogy olyan utcabeszéde van.:S
2010. júl. 27. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
attől még hogy sötét a bőre nem biztos hogy cigány-_- Am ha a beszéde miatt szereted akkor hanyagold ha nem akkor meg miről van szó?Max paraszt és drogos paraszt.ezvan:)
2010. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem sötét a bőre,és nem szeretem a beszédét!! valamit félreértettél -.-
2010. júl. 27. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

drogos de nem függő?:D

mit használ? fű még belefér szerintem. ha nem dealerkedik vele.

ha cigány..hát..jobb elkerülni..a sötét bőr amúgy nem minden. én barátom is barna bőrű de nem cigány :)

2010. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de hányszor irjam le hogy NEM SÖTÉT A BŐRE????

csak füvezik,de ha aakrja abbahagyja,csak néha csinálja.

2010. júl. 28. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
nem is neked írtam, hanem előző kommentelőnek, h a sötét bőr nem mindig = azzal h vki cigány...-.-''
2010. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja,akkor bocsi:D
2010. júl. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!