Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki nincs az Iwiwen az már...

Aki nincs az Iwiwen az már nem is ember?

Figyelt kérdés
Többször vettem észre, hogy amióta nem vagyok az Iwiwen, keresztül néznek rajtam bizonyos emberek.
2010. júl. 27. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóhoz:

És azokat nevezzük "barátnak", akit soha nem is láttunk, csak msn-en csevegünk, és megnézzük az iwiw-en a képét... Szép világ!

2010. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tényleg így van. Nem csak, hogy iwiwem, tévém, de msnem sincsen. Ez miatt egy csomóan úgy néznek rám, mintha egy másik bolygóról származnék.
2010. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok iwiw-wn és facebook-on is, de ettől senkinél nem lettem több... iwiw-et kb havonta, kéthavonta egyszer látogatom, de sosem történik semmi, viszont annak sem látom értelmét, hogy töröljem magam. Így meg tudom nézni, hogy unokatesóm tett-e fel új képeket a kisfiáról, mivel sajnos nagyon ritkán tudunk találkozni, akkor is csak egy-két órát. Így legalább látom, hogy nő az unokaöcsikém :)

A facebook más, ott inkább csak azért vagyok fent, mert mindenki oda írja ki, ha van valami újdonság... de nem vagyok függő, max 10 percet nézek körül hetente

Msn-re nem járok fel kb fél éve, tv-t meg nem tudok nézni, mivel tönkrement :S kicsit hiányzik, mert néhány sorozatot szerettem nézni, meg jó volt egy kis alapzaj, mikor tanultam... de remélem valamit tud majd vele kezdeni a szerelő

2010. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!