Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki nincs az Iwiwen az már...

Aki nincs az Iwiwen az már nem is ember?

Figyelt kérdés
Többször vettem észre, hogy amióta nem vagyok az Iwiwen, keresztül néznek rajtam bizonyos emberek.
2010. júl. 27. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki emiatt keresztül néz rajtad, azt az embert nem érdemes sajnálni.
2010. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. Például több mint két hete nem dolgozom, és se egy levél, se egy telefon... nem hiányzok még a kutyának sem. Se egy szülinapi felköszöntés, se egy névnapi jókívánság...stb. Bezzeg amíg fent voltam iwiwen nap mint nap kaptam a leveleket, üzeneteket meg a képkommenteket. Mondjuk nem bántam meg, hogy töröltem magam, de akkor is. Ennyire nem érdeklem azóta az embereket.
2010. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van. Amikor töröltem magam, és mondtam ezt az ismerőseimnek, megdöbbenve, sajnálkozva néztek rám, mint egy halálos betegre, akinek meg vannak számlálva a napjai. Azért megnyugtattam őket, hogy ettől függetlenül megpróbálok egy ideig még életben maradni, köztük leszek, ameddig lehet :-) De rájöttem, hogy semmi szükségem nincs arra, hogy mások újszülött csecsemőiről, vagy esküvőkről készült képeit lesegessem, attól semmivel nem lesz jobb az én életem. El is gondolkoztam, hogy megdöbbentő, milyen világot élünk. Ez tölti ki bizonyos emberek napjainak nagy részét, hogy ezeket nézegetik, versenyeznek, hogy kinek van több "ismerőse", és teljesen függnek ettől a hülyeségtől. Ahelyett, hogy a családjukkal, barátaikkal, valódi kapcsolatokkal töltenék ezt az időt. Szóval egyáltalán nem sajnálom, hogy töröltem magam, és azt sem, hogy 8 hónapja nem nézek tévét (bocsánat, hazugságládát).
2010. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
IWIW szar... Facebook sokkal jobb.. de igen sajnos aki OTT nicns fent az valóban nem ember, legalábbis nálunk :S:S
2010. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13:1-esnek én írtam előtted. A tévé nem nézése nálam is kiverte a biztosítékot sok embernél. Én már több, mint három és fél éve nem nézek tévét, lévén, hogy nincs is tévém. A munkatársaim többsége meg majd szívrohamot kapott, amikor megtudta: Te atyaúristen! Hát hogy tudsz Te tévé nélkül élni? Hát én nem bírnám ki... estébé, estébé. Úgy néznek rám mind a mai napig, mint valami hülyegyerekre, pedig a hírekről nem maradok le azért én sem, mert elolvasom az interneten a fontosabb dolgokat. Állandóan kérdezgetik, hogy láttad már ezt a reklámot? Ja, nem, mert te nem tévézel. Mondják ezt lenézően. Erre mindig kijavítom őket, hogy nem nem tévézek, hanem kapásból nincs is tévém. A kettő nem ugyanaz.
2010. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, még valami. Nálam is, amikor megtudták - nem én mondtam el, csak hetekkel később tudták meg - , hogy már nem vagyok fent iwiwen majdnem fel kellett őket locsolni a földről, annyira ájuldoztak, hogy mert miért? tán olyanod volt? megbántott valaki? Összevesztél a barátoddal? meg ilyen és hasonló kérdések. Nincs ezen mit magyarázni, két és fél évig voltam fent iwiwen és nem történt semmi érdekes közben. Hát ezért töröltem magam.
2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
van ilyen barátom. és olyan megdöbbentő, hogy nincs iwiwen, hogy inkább az összes más módon kommunikálok vele:Dkb 10 éve remekül működik...
2010. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13:01-es vagyok. Nekem még megvan a tévém, de nagyon utamban van már. Csak a helyet foglalja, a port fogja, el kellene adnom. A kollégáim tőlem is a reklámokat szokták kérdezni :-) "És azt a reklámot láttad már, hogy... jaaa, te nem is nézel tévét", és lenézően legyintenek. És megint csak a gondolat: semmivel nem lesz jobb, gazdagabb az életem attól, ha megnézem a barátok köztöt, vagy hogy mit hazudnak a híradóban. Különben is. Hazaérek, elvégezzük a párommal közösen a házimunkát, foglalkozunk a gyerekekkel, elmegyünk egyet sétálni, aztán vacsora, fürdés, és vége a napnak. Nem hiányzik belőle a villogó fények felé nézés folyamata. A netet is csak arra használom, hogy az engem érdeklő híreket elolvassam, és hogy itt véleményeket írjak...
2010. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De legalább mi ketten ugyanúgy gondolkodunk. :D
2010. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És ez csak egyre rosszabb lesz! Én fenn vagyok iwiwen, de facebookon már nem, és egyre inkább úgy érzem, hogy már így 21 évesen le vagyok maradva. Mindenki csak a facebookról beszél, minden cégnek, terméknek, boltnak van ott profilja, és elérhetőségként lassan már csak azt adják meg :S

A másik ilyen az MSN/Skype. Én barátokat vesztettem el azzal, hogy töröltem magam MSN-ről. Egy ideig hívogattam őket, de meguntam, hogy ők sose hívtak vagy írtak, ellenben amikor én felhívtam őket, mindig azt szajkózták, hogy menjek már fel MSN-re, mert ezt így nem lehet, és ez így tök rossz meg minden... :S:S:S Pedig ki nem állhatok MSNen beszélgetni! Csomószor hiába teszem ki a smiley-kat, akkor is félreértik a hangnemet, amiben az adott dolgot elmondtam. Azt hiszik, sértegetni akarom őket, vagy a sértést nem vették komolyan, és ez fordítva is megtörtént: én értettem félre a dolgokat. Meg most már nagyon idegesítő, hogy nem hallom a hangját, vagy nem látom az arcát annak, akivel beszélek, ha nem működik valamelyikünk webkamerája.

Ez egy borzalmas szindrómája a mai világnak! A számítástechnika egyik hibája: az emberek lassan már ki se mozdulnak a házból, csak neten keresztül kommunikálnak a világgal :S:S:S

2010. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!