Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Naiv vagyok vagy ez a jó...

Naiv vagyok vagy ez a jó hozzá állás?

Figyelt kérdés
Nagy álmom, hogy egyszer híres és sikeres író leszek (nem a pénz motivál, azt se bánom ha az nem lesz). Szóval én teljesen elhiszem magamról, hogy nekem ez sikerülni fog, de ebben olyan biztos vagyok, min pl. hogy a hó fehér. Tehát eszembe sem jut, hogy ez nem így lesz. A barátaim azonban azt vágták a fejemhez, hogy 20 évesen láthatnám már reálisabban a világot. De eddig minden sikerült, amit elterveztem. Sosem vallottam még kudarcot, mert mindig addig hajtok és csinálom amíg nem sikerül. Dilis vagyok, vagy ez teljesen normális?
2010. júl. 26. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van elég akaraterőd ahhoz, hogy küzdj éveken keresztül, hogy kiállj a véleményed mellett és fenn tud akadni a rostán, akkor ez egy normális elképzelés. Ha tisztában vagy azzal, hogy milyen nehéz út áll előtted és hogy nagyon sok bátorításra, támogatásra, pénzre és kapcsolatra lesz szükséged, és ezeket az évek során meg is tudod szerezni, ami szintén nehéz, de valahol el kell kezdeni a dolgot... akkor tiéd a pálya :)

Sok szerencsét!

2010. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez csak rajtad múlik, és ha igazán akarod, és nem hagyod magad eltántorítani, elbizonytalanítani, akkor menni is fog! Csak ne veszíts a lelkesedésedből! Az ismerőseid nem mernek álmodni, ezért aztán két lábbal a földbe kapaszkodnak, valószínűleg nem is lesz soha teljesen katartkikus élmény számukra az élet. A tiéd viszont lehet! Csak sok kitartás, erő, taposás kell hozzá. De úgy látom ez menni fog! :o) Mindent bele!
2010. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) nektek is sok sikert, hogy elérjétek az álmaitokat.
2010. júl. 26. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak drukkolni tudok neked, nekem is nagy vágyam, hogy írjak, ötlet nincs nagyon, de belső vágy az rengeteg!

Ne hallgas a negatív emberekre, adj bele mindent, és amikor letörsz eszedbe ne jusson a véleményük, hanem az, amit el szeretnél érni!

Az első példányt meg kérem majd a könyvednek! ;) :D

Sok sikert, tényleg teljes szívemből drukkolok! :)

20/L

2010. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszön szépen, én is drukkolok neked, hogy találj valami jó ötlete amit szívvel lélekkel meg tudsz írni. :) ha kész lesz a könyv írok egy privát üzit, és majd küld el az email címed :) elküldöm szívese :)én is 20/L :P
2010. júl. 27. 01:25
 6/7 anonim ***** válasza:

A sikeres emberek rendszerint így gondolkodnak. Ez nem naiv hozzáállás, csak az a vasakarat, ami a sikerhez fontos lehet.


Írj csak nyugodtan és higgyél magadban. Nem holnap fogod megtudni, hogy "reális" volt-e a célkitűzésed. Íróvá az ember legalább 10-20 év alatt érik (ha egyáltalán). Szóval igyekezz csak, dolgozz: írj, olvass, kritikusan szemléld a saját írásaidat, kérdezz róluk hozzáértőket, és lassan megtudod, lehetsz-e komoly író vagy sem. Ha végül nem jön össze, akkor sem fogod kidobott időnek érezni az irodalommal töltött időt.

2010. júl. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm. Újságírást tanulok a fősulin, szal sztem az írással nincs baj. Imádom is, kisiskolás korom óta. Olvasni is nagyon szeretek. Ez sajnos ritka a mai fiataloknál, pedig egy semmihez sem fogható élmény.
2010. júl. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!