Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen rosszaságot követtél...

Milyen rosszaságot követtél el kicsi korodba?

Figyelt kérdés

persze nem olyat amiből komoly baj lett...

inkább ilyen vicces kalandokat várok :D.

(am nem tudom ,h ezt a kérdést fel tették-e már de ha igen akkor bocsi.)


2010. júl. 21. 12:00
 1/10 bettineni válasza:

A kanape möge jartam pisilni.

Atszöktem a szomszedba jatszani.

Szetvagdaltam az anyukam ruhait, hogy a babamnak keszitsek belöle valamit.

Elve elastam a katicabogarakat.

Elajandekoztam a jatekaimat es anyam karorajat.

Bezartam az unokahugomat a szekrenybe.

2010. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Huu:D Kb 5 6 éves lehettem, amikor a nagyimnál nyaraltam,és homokoztam. Én meg gondoltam egyet "kimeszelem a pincefalat:D van egy olyan kis része ahova le lehetett ülni(pincefalnak és az oldalát bekentem homokkal meg vízzel:D nem kaptam nagyon ki, de nem is örültek neki.


Aztán húúú.összetörtem mérgemben a babát:D Lenyírtam a hajukat:D

a kukoricatápot kiszórtam:D

rágót adtam a csirkéknek:D

2010. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elszöktünk a barátnőimmel az óvoda egy elkerített, külön udvarába, és mikor jött értem anyám, senki nem talált minket :D

Lett is balhé... de mi nem akartunk rosszat, csak játszani egy kicsit:)

2010. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én nem nagyon emlékszem pedig voltak dolgok... :D De a haverom belepisilt egy másik barátunk postaládájukba. :D
2010. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

-összegyűjtöttem vagy 100 csigát és titokban hazavittem.Másnap a szülők idegbajt kaptak a sok csiga láttán.(nem zártam el őket,és éjszaka szép kis távolságot tettek)

- elhagytam az 5 hónapos németjuhász kiskutyámat,és amíg én a barátnőimmel kerestem addig a kutya rég hazament..

- az óvodás húgomat rendszeresen ott felejtettem az óvodában..Amikor én voltam a soros,hogy érte menjek,sokszor inkább elmentem a haverokkal szórakozni,és a húgomat valamelyik óvónéni vitte haza..

- levittem a vízi gőtémet "sétáltatni" a parkba..Soha nem találtam meg...

- Barátnőmmel "balettoztunk" a szőnyegporólon..Mindkettőnk csuklója eltört..

2010. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Anya összes (vagy 20 db) angolkazettájából (ilyen tanári izék) kihúzgáltam a szalagot és összegyűrögettem, és nem tudták visszarakni :S


levágtam a frufrumat teljesen tövig és olyan hülyén néztem ki vele, hogy mikor anya meglátott, sírva fakadt :D:D:D


unokatesómat belelöktem csupaszon a csalán közé véletlenül, utána meg féltem, h megbüntetnek, és egész nap egy homokdomb mögött gubbasztottam


egy barátommal elszöktem a strandra


unokatesómtól kinder figurákat loptam a zoknimban meg a sapkámban


oviól kukoricát meg gesztenyét meg mogyorót loptam minden nap (ilyen tálkába voltak kirakva nemtom minek, de mindig elcsórtam pár szemet :D)


suliban valami takarító néni megért minket, hogy pakoljuk fel a székeket az egyik teremben, és amikor elment, elszaladtunk :D

2010. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de jó. akkor most már tudom ,hogy nem csak én voltam rossz kisgyerek. de azért írjatok még ^^
2010. júl. 21. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok:) 12 16 os. Ennek jó pár éve,nem is voltam annyira kicsi. Volt egy bácsi, aki állandóan pletyizett mindenkiről a faluban. Mikor unatkoztunk, rejtettről hívtuk állandóan. És vissza hallottam, mikor ott volt mamáméknál, hogy valaki folyton csörgeti, de nem tudják ki az:D De nem derült ki, hogy mi voltunk


Húúú.ablakból dobáltunk vízbombákat:D

volt egy bunkerünk(fáskamra, és kivittem a rezsót, azon kotyvasztottam, meg kis lisztet akartam csak, de elszakadt egy egész kiló. szerettem pancsolni, vizezni, mindig lelocsoltam a tyúkokat:D

2010. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%

-3 évesen elloptam a haver faterjának a cigijét és elpöfékeltem.

-Mikor a csávó be akart köpni legyilkoltam,és a csatornába szórta a csontjait.

-Intézetbe kerültem ahol felboncoltam 1 fuxizmos cigányt!

-Amikor kikerültem kiraboboltam 1 restit játékpisztollyal.

-Feltörtem 1 kocsit is,nem sikerült beindítani ezért hopp a rádiót kikaptam belőle.

-Elmentem kimosatni a lét és elpasszolni a rádiót a keletibe.

Asszem tudnék még mondani,most csak 16 éves koromig soroltam.

2010. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nővérem drága rúzsát a falra kentem:D meg megdézsmáltam a macskatápot xD idegesítettem a kutyát és a kakast,és nem voltam hajlandó átöltözni az iskolai/óvodás ruhámból az otthoniba:D
2010. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!