Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha a posta...

Mit tudok tenni, ha a posta rendszeresen késve kézbesíti a küldeményeket?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen költöztem egy új helyre. Bizonyos távoktatási cég kurzusaira feliratkoztam, akik postán kéthavonta küldik a tananyagot, amihez csekket is küldenek, amit időben be kell fizetni.

Egy darabig még rendben jöttek a tananyagok, de kb. fél éve van, hogy akár egy hónapot is késik a kézbesítés. A cég küld emailt, hogy postára adták a csomagot, de hetekig még sehol a csomag.

Ez nekem elég sok kellemetlenséget okoz.

Rövidre fogva: hol lehet érdeklődni, hogy mi ennek a sok hetes kézbesítési késésnek az oka? A városban a főpostán, vagy a hozzánk legközelebbi postán? És ott csak sorba állok valamelyik ablakhoz, és elmondom, hogy nem csekket befizetni jöttem, de még csak nem is képeslapot vásárolni, hanem érdeklődni, mi lehet a gond? Vagy nem is a postára kell menni? Vagy úgyse tudnak ezzel mit csinálni?

Remélem, jó kategóriába tettem a kérdést, jobbat nem találtam.


2019. dec. 9. 22:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10. Szóval meglett az eredménye? Meg tudták oldani, hogy utána ne késsen a posta? Mert az igen jó hír, és akkor talán én is elfáradnék a postára.
2019. dec. 10. 21:05
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez, hogy minek van prioritása a postánál, eléggé fura. Biztos ettől függ? Pár házzal arrébb egy újság előfizetést rendszeresen időben megkap az ember havonta. Az most miért fontosabb nekik, mint valami más?
2019. dec. 15. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!