Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell tudnia egy skinheadnek?

Mit kell tudnia egy skinheadnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy történelmileg, mert nem csak kinézetre akarok annak látszani. Ha vkinek lenne egy kérdése, arra tudjak is válaszolni, ne csak álljak ott kukán, és utána Én legyek az aki csak divatból skin..
2010. júl. 15. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15:40-en én is meglepődtem,széles látókörű gondolatmenetekről tanúskodik.nekem valahogy sehogy sem jött le ilyesmi a skinheadekről,sőt bevallom primitívnek tituláltam őket-utáljunk mindenkit mert mindenki zsidó még az is aki nem,vagy ha punk akkor azért kössünk bele-típusú dolgok miatt.igaz mélyreszántóan egyikkel sem beszélgettem még el személyesen ilyen dolgokról.
2010. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Miért divat,hogy "kiakarom tanulni"? Én legalább teszek érte, nem csak felveszem magamra a bakancsot, a bombert, stb. úgy mint azok, akiktől megkérdezne vki vmit, és semmit nem tudna rá válaszolni.


Sajnos nem jó a YOUTUBE-m. Ha esetleg leírnád a szám címét, megköszönném.


Köszönöm skinhead lány. Sokat segítettél. És köszönöm, hogy nem hurrogtál le, hogy miafaszez? Lenne hozzád még egy kérdésem...

A fűzőkről.. méghozzá a pirosról. Ebből is sok vita van, hogy vki úgy véli, hogy kommunistára utal. Ezek az illetők azzal cáfolják, hogy a vér tisztaságát jelképezi. Akkor igazából mi az igazság?

2010. júl. 15. 16:53
 13/17 anonim ***** válasza:

A skinehad lány vagyok. Köszönöm szépen a két pozitív kommentet. :)

A fűzökről... Ha jól tudom, akkor azt a punkok hordják. Az anarchisták és a kommunisták. A skinheadek általában fehéret hordanak, de van aki feketét, sárgát, kéket hord. A fekete semleges, nincs jelentése. A sárga zsidógyűlölő. A kék rendőrellenes. A zöld környezetvédő, de egyesek szerint füves/drogos. A rózsaszínt az hordja, aki homoszexuális, vagy védi a homoszexuálisok jogait. Bár, hogy őszinte legyek, rózsaszín fűzős skinheadet még nem láttam.

Ha van még kérdésed, kérdezz nyugodtan és megpróbálok válaszolni. :)

2010. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Danke. :D

Áááá, most nincs több kérdésem. (: El leszek egy db-ig az olvasgatással. :D

Majd írok, ha van vmi kérdésem, úgy is észre veszed. (:


Ám mióta vagy skinhead lány?

2010. júl. 15. 17:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát, már lassan 2 éve vagyok kimondva is skinhead. De már évek óta benne vagyok a skinhead-létben a barátaim és az édesapám által. :)
2010. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A piros fűzőhöz még annyit hogy van olyan hogy egyikbe fehér másikba piros az vér és becsület de hirtelen nem tudom melyiket melyikbe kell fűzni. Amugy a zene hunnia-skinhead vagyok c.száma:)15/28 voltam:)
2010. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

22:51 Gondoltam... :D Kösz! A kívülről fújásával már nincs gond.


Skin lány: Az elég jó, ha a család úgymond támogat benne, mert azért elég sok mindenkinek ellenzik a szülei.


Még egyszer kösz a kezdő lökést!

2010. júl. 16. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!