Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek nincsene...

Van itt olyan, akinek nincsenek barátai, de mégis boldog, szereti az életét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Megelégszem a családommal.
2010. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Kinek mit jelent a "barát"kifejezés?Nekem3ember van,akiért bármire képes lennék-és ők is értem.Ebből egyik az anyukám!Az összes többi ember csak beszélgetőtárs,de ha nem lennének,az sem érdekelne!És én igy teljesen jól érzem magam!
2010. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, például jómagam :-)
2010. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim és jól érzem magamat de néha olyan jó lenne valakivel elmenni valahova vagy csak elmondani a gondom,bajom és őt is meghallgatni ilyenkor van hogy már majdnem sírok. (Tudom ennek semmi köze a kérdéshez de ha van valaki aki szintén igy érez és szeretne velem beszélgetni vagy csak megismerni légyszi küld el az msn címedet privátban)
2010. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálam néha így van, néha nem. Változó.


11:46: nehéz ennyi alapján kezdeményezni, mivel se korodat, se nemedet nem adtad meg.

2010. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
11:46 vagyok 17 éves lány
2010. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan barátaim sajna nekem sincsenek, akik bajban félresöpörnének mindent, és segítenének, haverom van egy pár, akikre hol lehet számítani, hol nem... Hiányzik hogy legyen valaki az életemben, akivel megoszthatom búmat, bajomat, de igazából jól el vagyok így is. Hálás vagyok, hogy legalább annyi jutott, amennyi...
2010. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim, pedig túl vagyok az élet felén jócskán! Jól érzem magam a családommal, nem kell külső barát csalódtam, lehet csalódást okoztam. De mindig csak adni, elegem lett a kihasználásból ! Kocsmába nem járok, így ívócimbim sincs, jelzem nem vagyok iszákos!

Anno megtaláltam életem igaz társát mindenkinél jobban bízok benne köszönöm a sorsnak, egyszóval boldog vagyok! Azt tehetem amit szeretek, még a munkám is olyan .Csak ismerőseim vannak, de jó ez így.

2010. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!