Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik olyan nappali tagozato...

Létezik olyan nappali tagozatos OKJ-s képzés, ami egy héten 1 napon van és államilag támogatott valamint tudok még rá jelentkezni!?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg fizessenek még havi 500e Ft-ot, legyen a télapó a tanár és a húsvéti nyúl az osztályfőnök.

Az iskola pedig az üvegpalotában legyen.


Teljesen reális elvárások!


Nappali tagozat mindig is heti 5 nap iskola vagy megbontva valamilyen arányban iskola-gyakorlatra.

Ritkán, órarendi sajátosság miatt van csak kevesebb, mint 5 nap.

Ezek általában szeptemberben indulnak, mert minimum 1 évesek.

Lehet próbálkozni munkaügyis képzésekkel, ott talán! találsz még indulót de a heti 1 nap ott is hihetetlen kategória.

2018. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kéne a nyuszi és a mikulás tanárnak. :O

Egyébként a válaszod érdemi részét köszönöm :)

2018. okt. 26. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Állami képzésből nem tudok róla, hogy lenne, max ami van fizetős és pl hétvégi ütemezésű pl minden szombaton kell menni, vagy kéthetente hétvégenként.
2018. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod. Ilyenre gondoltam én is. Esetleg nem tudsz egy-két olyat, amire még tudok jelentkezni? :)
2018. okt. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!