Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri egyetemen germanisztika...

Megéri egyetemen germanisztika (német) szakra mennem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha mondjuk tolmács akarsz lenni... de szerintem ez nem valami kézzelfogható szakma...
2010. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát most nagyon slágerszak, olyan, mint korábban a kommunikáció és társai, nem akarlak megbántani, de most mindenki, aki másból hülye, de tanult nyelvet (amiből nem nehéz érettségizni meg általában jó eredményeket szerezni), az ha tovább akar tanulni, valami ilyen szakra megy. Szóval arra készülj fel, hogy az elkövetkező 3-4 évben nagyon sok ilyen végzettségű ember fog kijönni főiskolákról, egyetemekről.
2010. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha szereted a nemetet, es el tudod magad kepzelni tomacskent, akkor tanulj nyugodtan germanisztikat.

nagynenem tolmacs, es eleg jol keres vele. mondjuk ö a nemet mellett mas nyelveken is beszel,de ha belelendülsz, olyan nyelvet tanulsz meg amit csak szeretnel:)

ha a nyelvekhez van erzeked tök felesleges elmenned egy közgaz szakra pl, mert ha egy ev utan otthagyod akkor az csak idö pazarlas volt.szerintem.

2010. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy közgáz szak szerintem akkor is időpocsékolás, ha nem hagyja ott 1 év múlva... bocsi, de ez van.
2010. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!