Vetési Albert Gimi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy még csak nyár van, de szeretnék előre gondolkodni. Jövőre leszek 8.-os. Most azt nagyon nem szeretném kérdezgetni, hogy ennyi és ennyi az átlagom, van-e esélyem bekerülni vagy nincs. Csak azt szeretném kérdezni, hogy érdemes-e oda felvételizni. Milyen a suli, a tanárok, a közösség...értitek. Emelt németre szeretnék jelentkezni. Ez jó ötlet szerintetek? Nyílt napra majd természetesen mindenképp szeretnék menni, ez alap. Bár a suliról rosszat nem hallottam, úgy is mondhatnánk, hogy könnyű a dolgom, mivel a legjobb barátnőmnek a nővére oda jár 3. éve. Ráadásul a legjobb barátnőmet is felvették idén, ergo oda fog járni ő is szeptembertől. Tehát tapasztalatokat szeretnék kérni az eddig elhangzottakból. Köszönöm!


2018. aug. 13. 13:39
 1/2 A kérdező kommentje:
+szerintetek még milyen sulit érdemes megjelölni? Ha lehet akkor Vp. megyében. Én még Almádira gondoltam, és ha oda se vennének fel akkor Lóczy. Szerintetek?
2018. aug. 13. 13:41
 2/2 anonim válasza:

Én most kezdtem a sulit (nyelvi előkészítős vagyok), eddig még tetszik. Én bioszos vagyok.

Heti 12 angolom van+még a többi óra.

Az angolok jók.

Te ugye németes szeretnél lenni. Nálunk az osztály másik fele németes, nekik 2-vel kevesebb órájuk van, mint a bioszosoknak.

Év elején a tanárok megszivatnak 1-2 dogával már az első órán, de nem vészes. Most fut jelenleg a cserediák program. Beszélgettem egy kilencedikes fiúval, azt mondta a 0.nagyon jó. Onnantól pedig már egyre fárasztóbb, de ki lehet bírni a vizsgákat és a dogákat is.

A Vetési mellett a Lóczyt is érdemes megjelölni meg ugye a Lovassyt de ott kemény a német.

Egyelőre csak ennyit tudok mondani:P

2018. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!