Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen kérdések vagy feladatok...

Milyen kérdések vagy feladatok szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Matematika Szóbeli érettségin milyen feladatok szoktak lenni?? szabályok vagy csak feladat??
2010. jún. 16. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy emeltből mész-e vagy középen értede el azt a minimumot, hogy szóbelivel javíthass:))

Emelten szoktak olyanok lenni, hogy egy törvényszerűséget le kell vezetni táblánál, példával bemutatva. De baratnőm pl. a halmazokat húzta.


Középszinten asszem olyasmik vannak, hogy pl. a törtszámok tulajdonságait kell elemezned.(milyen típusok vannak, hogyan kell, osztani, szorozni, összeadni, kivonni, esetleg négyzetre emelni, gyököt vonni)


Különösebben nem vagyok jártas ebben, ezek konkrét példák, amiket ismerőseim kihúztak.

2010. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Középszintem gondoltam...
2010. jún. 16. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!