Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Voltál már olyan helyzetben,...

Voltál már olyan helyzetben, hogy megbuktál 11. évfolyamban és anyud azt mondta akkor melóznod kell?

Figyelt kérdés
szerintem ebből esti tagozatos suli lesz, hiszen dolgoznom kell, nemrég lettem 18. Én megértem anyut de mégis mit dolgozzak? ki hogyan oldotta meg?
2010. jún. 8. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
és melyik esti suliba menjek??? (Budapesten lakom)
2010. jún. 8. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
most már mindegy.Én jövőre leszek 11.-es,de szerencsére nem vok rossz tanuló,de ha megbuknék,tuti óriási botrány lenne itthon.sztem még várd meg a pótvizsgát,és a jövő évtől állj neki tanulni.
2010. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg anyukádnak, hogy szakma nélkül nem fogsz melózni.

Én még érettségivel sem tudok melózni, sőt sokan még diplomával se...

2010. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megbuktam bioszból 11ikben. Nem kellett melóznom, mert Anyukám tudta, hogy le kell érettségiznem. Átmentem a pótvizsgán. Azóta már a diplomám is meg van (nem sok köze van a bioszhoz, ez igaz).
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!