Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket tegyem előbbre: ELTE...

Melyiket tegyem előbbre: ELTE vagy BME/Corvinus?

Figyelt kérdés
Tanár szeretnék lenni, ami az ELTE-n a legkönnyebb (kémia lenne a főtárgyam, és mellé angol, ha sikerül, vagy biosz). Viszont szívesen mennék a BME-re vagy a Corvinusra biomérnöknek, mert nagyon érdekel, viszont ott csak mérnöktanár lehetnék. Mit csináljak? melyik éri meg jobban? ha a biomérnököt választom, akkor mindenképp a BME-t rakom be elsőnek, és utána a Corvinust, mert ott csak most fog indulni, és szívesebben járnék egy már bejáratott szakra a BME-re, aminek egyébként is a mérnök dolgok a specialitása, mint a Corvinusra, ahol inkább a gazdasági szakok a jók.
2010. jún. 6. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ha bírod akkor mindenképp BME biomérnök :)
2010. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de akkor csak mérnöktanár lehetek...
2010. jún. 6. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
és az baj? ha nem jön be annyira akkor menny a másikra,amelyiket szívesebben tanítanád :)
2010. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a baj igazándiból az, hogy nem tudom, hogy egy mérnöktanárnak milyen lehetőségei vannak. és sehol nem tudok utánanézni:S írtam már a Corvinusnak, nem válaszoltak, voltam nyílt napon a BME-n, azt sem értették, hogy mit kérdezek:D kérdeztem már itt is, nem válaszolt senki...
2010. jún. 6. 15:30
 5/7 A kérdező kommentje:
a másik meg az, hogyha esetleg megjönne az eszem, és egyetem alatt rájönnék, hogy mégsem akarok tanár lenni, akkor egy biomérnök diplomával többet érnék, mint egy ELTE kémiával.
2010. jún. 6. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
az elte kémiával lehetsz ám még más kis mesteren nem csak tanár
2010. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok még mindig,szerintem a biomérnök jobb lehetőségeket nyújt
2010. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!