Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri átmenni gazdmenedzsről...

Megéri átmenni gazdmenedzsről gazdinfóra?

Figyelt kérdés
Tisztán az elhelyezkedési lehetőségeket és várható fizut nézve szerintetek megéri átmenni gazdmenedzsről gazdinfóra úgy, ha lehetséges, hogy egy évet csúszok miatta? (Nem vennének át államisra ezért újra felvételiznék)

2017. nov. 20. 14:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
BCE-n belüli szakváltásról lenne szó egyébként.
2017. nov. 20. 14:15
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha ugyanúgy tudsz programozni, mint egy mérnök / proginfós, akkor hajrá. Ugyanis pl. a Pannon Egyetemen még az órák is közösek programozásból, a vizsgáról már nem is beszélve. A BGF és BCE ez alól kivétel, de az ottani gazdinfó diploma annyit is ér. Ennyi erővel maradhatsz gazdmenen is.
2017. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezt olvastam egyébként már. Tényleg így van, egy kevésbé neves egyetem gazdinfója tulajdonképpen többet ér ezeknél?

De ha megtanulok magamnak programozni úgy megéri?

2017. nov. 20. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
de akkor ennyi erővel gazdmenen is megtanulhatsz programozni
2017. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de gazdinfó diploma nem többet ér így önmagában is? Hasznosabbnak számít, mint a GM, nem?
2017. nov. 20. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, de én mindenképp csinálnék egy mestert is akárhogy is döntesz.
2017. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tervben van az is, csak a kérdés egyelőre az, megéri-e a szakváltás akár egy év csúszással is.:D
2017. nov. 20. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Új felvételivel akarsz váltani? Mert csak így fog menni, egyszerűen, államisra.


Neked kell eldöntened, hogy reál dolgok állnak hozzád közelebb, a műszaki rész, vagy inkább a humán dolgok. A gazdinfo sok lehetőség, jó pénz. A gazdmen sok lehetőség, de többségében nem annyira jó pénz, mint a gazdinfo.

2017. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A reál dolgok érdekelnek, műszaki rész annyira nem.
2017. nov. 21. 12:29
 10/11 anonim válasza:
0%
Áh, a gazdinfó rohadtul nehéz, nem neked való, én is azt hittem hogy sikerülni fog mikor gazdmenedzsről váltottam, de rájöttem hogy rohadtul h*lye vagyok hozzá és te is.
2017. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!