Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek rendőr? Hova...

Hogyan lehetek rendőr? Hova kell jelentkezni, elvarasok esetleg?

Figyelt kérdés
Jelenleg programtervezo szakon tanulok, de nem szeretem, nem is értem, nem is érdekel. 2.evf.
2017. nov. 13. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Adyligeti, Miskolci, Szegedi, Körmendi rendészeti szakközép iskola.... szerintem már a 2018/2019-es tanévre már lezárult a jelentkezés.


Határvadász keozés is hasonló, de ott bem rendőr keszel, hanem határvadász.... nézz utana...

2017. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Elvárások: napi büntetési limitet mindenképp csináld meg, ha máshogy nem megy, büntess azért biciklist, mert nincs küllőprizmája. A lelkiismeret és a gerinc teljes hiánya javasolt, hazudni kell, hogy a testület jobb színben tűnjön fel.
2017. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na megjött az első nyomi...
2017. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!