Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok nekem olyan szakmák...

Mondanátok nekem olyan szakmákat, ahol főleg egyedül, vagy 1-2 ember mellett kell lenni?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok ,nem voltam és lehetőleg nem is leszek az a szociális fajta, amellett jobb is vagyok egyedül, vagy kisebb csoportban. Ha lehet, nem kérnék kötekedést, csak tanácsokat. Mit érdemes választani, ha nem akar sok emberrel dolgozni az ember?

2017. okt. 20. 21:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Attól még ezzel nem cáfolod a 18-ast...

Egyre és egyre kevesebb kell az ilyen emberekből, ahogy halad az idő...

2017. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
33%
Legyetek mind diplomások, a szobafestő, vízvezetékszerelő, ajtóbeszerelő pedig szépen meggazdagszik belőletek,mert nem tudtok festeni, tapétázni, ajtót szerelni, csapot felrakni :)
2017. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
hát egy diplomás villamosmérnök ha kis + energiát szán rá, akkor elég hamar eltudná végezni a villanyszerelő munkáját, mint ahogyan a gépész is a vizvezetékszerelőjét. Persze oda is kell a szakmai tapasztalat, de nem lenne nehéz az átállás.
2017. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ugyanígy fordítva is igaz
2017. nov. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Persze,hogy igaz,de a legtöbb fiatal büfészakokra megy, vagy olyanokra, ahol marhára nem érdekli maga a szakma, csak a pénz, és az elsődleges szempont a külföldi munkalehetőség. Ezek az emberek általában egy kenyeret nem tudnak megkenni (általában, ne vedd magadra) szóval de, kellenek azok a szakmák, főleg a jövőben. Ha még be is ugrana egy vh, főleg. Nem mindent gépek fognak irányítani, főleg nem a következő 10-20-30 évben.
2017. nov. 1. 22:14
 26/28 A kérdező kommentje:
Egyébként annyira örülnék,ha egyszer az életben a kérdésre válaszolnának az emberek, nem okoskodnának. Ha szerinted a gépekben van a jövő, akkor vagy mondjad el normálisan, vagy ne írj ide, köszönöm.
2017. nov. 1. 22:15
 27/28 anonim ***** válasza:
69%
LOL, a jövőről vitáztok. :D Mennyi látnok! Viccet félretéve menj el cukrásznak egy kis cukrászdába.
2017. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
51%

# 15 Nagyon sok embernek már gépek törlik a fenekét.


https://www.youtube.com/watch?v=1KgUZ-wAG3c

2017. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!