Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Régészeti szakon elfogadják...

Régészeti szakon elfogadják az eszperantó (középfok) nyelvvizsgát (plusz pontként)? Másik kérdés meg, hogy sose voltam túl jó töriből, de régész akarok lenni. Emelt törizzek vagy inkább középfokúzzak (mert az ugye könnyebb)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nem elvárás a töri emelt szint, de azért valami másból (nyelvből, magyarból) érdemes a pontok miatt. De ha nem vagy jó töriből, akkor szerintem, vagy gyúrj rá, vagy felejtsd el, mivel a töri az egésznek a gerince.
2010. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az elsőnek: Nem arról van szó,hogy nem szeretem a törit,mert szeretem,csak lusta voltam.:( Elfelejteni nem fogom a régész szakot,rágyúrok a törire. Nyelvből 80%-os lett az érettségim.
2010. máj. 26. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg a latin sem árt(ana)
2016. jún. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!