Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Leendő egyetemisták! Ti...

Leendő egyetemisták! Ti nálatok már fel lehet venni a kurzusokat, tanulmányokat a leendő félévre? Van aki már elkezdte azokat felvenni? Ha igen, hogyan kell azt? És meghatározhatom azt, hogy az adott órák mikor lehessenek?

Figyelt kérdés

Bocsi a sok kérdésért, de én csak most leszek szeptembertől egyetemista és még eléggé idegenül mozgok az egyetemi világban. Bár a Neptun rendszernek a tagja vagyok, sok minden még nem világos számomra. Gondolom egy idő után majd bele fogok jönni ezekbe, de most még eléggé idegenek ezek a dolgok.


Éppen ezért valakitől a segítség most jól jönne.



2017. aug. 21. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Intézmény, kar, szak...
2017. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ELTE-ÁJK
2017. aug. 21. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia ELTE-n a tárgyfelvétel 3 lépésből áll. 1. Előzetes tárgyfelvétel, mikor mindenki felveszi azt amit szeretne, vagy kell neki. 2. Rangsorolásos: mindenki aki felvette kap egy bizonyos pontszámot, és aszerint rangsorolja. Itt megvan mi alapján kapod a pontot. Itt ha valaki bekerült, az már bent van. 3.Versenyjelentkezés, ha valaki közben leadja, gyorsan fel tudja venni más. Ergo látod hogy van szabad hely akkor jelentkezel és bent is vagy. [link] itt megtalálod ezeknek az időpontjait.
2017. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! És ha már most megjelentek a tárgyak, akkor már érdemes most elkezdeni felvenni őket? (8 órám 2 szemináriumom van)


Vagy csak szeptember 1-től lehet őket felvenni?

2017. aug. 21. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom, hogy az ájk-nál ki van húzva az előzetes. Szerintem megpróbálhatod már most, ha nem sikerül akkor viszont csak elsejétől lehet.
2017. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tanterv szt kettőnél több a szeminárium.
2017. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!