Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosnak készülök, ehez...

Orvosnak készülök, ehez milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most leszek kilencedikes, maximálisan ki akarom használni az előttem levő négy évet. Tudtok olyan könyveket, ami bevezet az orvostudományba, és mer a dolgok mélyére ásni, és nem csak köznyelven elmagyarázni? Olyan kell, ami tényleg segit a felvételimben.

2017. aug. 6. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Felvételihez emelt biosz+ emelt kémai/fizika kell
2017. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megértettél engem. Szabadidőmben kiegészitésként akarok orvosi könyveket olvasni, de nulla tapasztalatom van az efajta könyvek kiválasztásában.
2017. aug. 6. 17:06
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Nyelvtankönyvet. Ehhez*
2017. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kösz, sokat segitettél(csak azért rövid az i, mert ezen a billentyűkiosztáson nincsen hosszú i). Mond a te fajtád ezt élvezi?
2017. aug. 6. 17:26
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
d is csak egy van? Mondd... Meg h is? Ehhez...
2017. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
"mondd"-ot két d-vel írjuk öcsi!
2017. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt a problémát is el akarom tenni láb alól, de pillanatnyilag nem ezért jöttem ide.
2017. aug. 6. 17:44
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd az egyetem bőven bevezet az orvostudományba, egyelőre a bioszt és a kémiát tanuld. :) Az orvoslás túl összetett ahhoz, hogy egy könyvben bevezessen, és a "dolgok mélyére is ásson". Megnézhetsz anatómia meg élettan meg biokémia könyveket, esetleg klinikai tárgyak tankönyveit. Egyik se köznyelven kezdődik majd, de hátha tetszeni fog. Neked viszont tényleg nem erre van most szükséged, akármennyire szívesen is előreugranál.
2017. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is még jobb, ha inkább nem foglalkozol ezzel, a felvételidben az segít a legtöbbet, ha minél több időt áldozol a kémia/fizika és biosz emelt érettségikre való felkészülésben. Amúgy ha érdekelnek az orvosi dolgok, akkor írj egy privit és összeírok neked egy listát a kedvenc orvosos könyveimről, filmeimről, sorozataimról :D
2017. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 nekem is el tudod küldeni a listádat? :D
2017. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!