Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztályozó vizsgát fogok...

Osztályozó vizsgát fogok tenni kérdés alul?

Figyelt kérdés

Gimibe járok az első félévből van bizonyítványom de egy betegség miatt a 2.ba összejött a 250 óra és vizsgát kel tennem. lenne pár kérdésem:

1. ha félévkor valamiböl pl 4es voltam de most megbukok akkor ténylegesen megbukok?

2. csak nyelvekből szoktak szóbeliztetni?

3. a tanár köteles kijelölni hogy melyik anyagrészből vizsgáztat pl töriböl milyen részeket kel tudni vagy magunknak kell a könyvböl?

4. ha itt megbukok még próbálhatom azokbol a tantárgyakbol augusztusba

5. mikor vannak ilyen vizsgák júniusban vagy a tanévzáró után?


2010. ápr. 20. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és még az hogy a 2. félévben a 2. félévből vagy az egész anyagból kell írnom?
2010. ápr. 20. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:

-Ha év végén 1es lettél, akkor megbuktál. Teljesen mindegy, hogy milyen jegyed volt félévkor. Az afféle jelzés, hogy milyen jegy várható évvégére...

-Én úgy tudom, hogy csak nyelvből van szóbeli.

-Nem fog kijelölni. Egy éves anyag. Azért kell pótvizsgáznod, mert nem jelentél meg az órák 30%-ban, ezért nem kapsz jegyet évvégén. Ezért osztályozóvizsgával, gyakorlatilag "lefelesz az éves anyagból" és erre kapsz jegyet.

-Nem tudom hogy próbálhatod-e. A vizsgák általában többször vannak egy évben. Van Januárban is azt tudom. De aki ilyen esetért kényszerül rá, annak nem tudom mikor kell megírnia.

2010. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet nem buktat meg, adhat esélyt még a jobbért..persze ez tanárfüggő


én voltam oszályozón (igazából különbözeti mert sulit váltottam) és nekem volt másból is szóbelim pl: töriből


nekem be kellett nyalnom az egész könyvet, nem volt megszabva mit kell/ nem kell tudni sajnos:S


az osztályozó ideje a diritől függ...de téged tutira tájékoztatnak róla


ha megbuksz akk augusztus végén pótvizsgázhatsz..

2010. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


előző vok. egy kis segítség...:)

2010. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

és még az lenne a kérdésem hogy csak abban az iskolában vizsgázhatok amelyikkel jogviszonyom van?

2010. ápr. 21. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
vszinű
2010. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!