Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pázmány molekuláris bionika...

A Pázmány molekuláris bionika (Bsc) után milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy külföldön hol, és milyen mesterre lehetne menni, illetve ha itthon végzem el, akkor milyen karrierlehetőségek állnának előttem. Ezen felül bármilyen személyes tapasztalatot szívesen fogadok jelenlegi Pázmányosoktól a suliról és a képzésről. :)
2016. febr. 15. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Amiről én tudok biztosan az egy olyan MSC (info bionikai), hogy Portugália-Olasz.o-Franciaország-Spanyolországban tanulsz. Pontosan nem tudom, hogy mit, de ilyen utazgatós msc biztos van. Persze ha nem akarsz akkor elvégezhető csak MO-n is. Szerintem a suli korrekt, viszont nagyon sokat kell tanulni, mivel majdnem minden órán van valami számonkérés. Ha valami nem megy akkor nagyon könnyen kérhetsz/kapsz segítséget felsőbb évesektől/tanároktól. A tanárok nagyon kedvesek és szivesen segítenek, de persze van 1-2 kivétel. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha van még valami kérdés írj ide vagy nekem privátot megpróbálok válaszolni.
2016. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát igazából eléggé sokrétű, mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Ismerek olyat aki alapképzé után Németországban folytatta szoftverfejlesztőként, van aki az Orvosi Biotechnológiai msc után agykutatással foglalkozik, hatóanyagtervezéssel... Igazából ami egyetem során neked megtetszik arra ha nagyon ráfekszel, akkor akármit kihozhatsz belőle.

Itthon infobionikai mérnöki mesterképzés illetve orvosi biotechnológiai mesterképzés van kifejezetten bionikusoknak, természetesen másra is lehet menni, érdemes felvin szétnézni, e-mailezni.

Amúgy első években folyamatosan nyomják a számonkéréseket, leadandóakat, de minden mérnökszakon így megy, szerintem nehezebb aláírást szerezni mint a vizsgát teljesíteni.

A Pázmányon a közösség szerintem nagyon jó, máshová is jártam korábban, itt sokkal családiasabb a hangulat, segítenek, hetente van konzultáció a fontosabb tárgyakból ha esetleg lemaradnál.

2016. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!