Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi hogyan kell bejelölnöm?

Felvételi hogyan kell bejelölnöm?

Figyelt kérdés
Nos a következő a szituáció, 3 éve érettségiztem most döntöttem el hogy jelentkezek egyetemre viszont a szak ahová megyek informatika érettségi (abból kiegészítő) a követelmény, illetve akarok csinálni egy javító matekot mind2 középszinten! Nyelvizsgázni a hónapban megyek szóbelire az írásbelit nemrég írtam pár hét mulva lesz eredmény de meglett érzésem szerint! Most jelöljem be azt hogy nyelvvizsga megvan, illetve töltsem fel az érettségi bizonyítványomat (a meglévőt)? És ha meglesz majd a kiegészítő illetve javító azt még majd felkellesz tölteni újra? Be kell ezt valahol jelölni a regisztráció menete alatt? Segítségeteket köszönöm (egy lelkes exdiak, aki kicsit kijött a rendszerből :) )

2016. jan. 28. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Ne jelöld be hogy megvan, mert nincs meg. És ne töltsd fel addig az érettségid, míg nincsenek meg a javítók.
2016. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!