Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre egyetemes leszek,...

Jövőre egyetemes leszek, mennyi pénzre lesz szükségem?

Figyelt kérdés

Albérletben szeretnék magam élni egy közepes méretű városban kb. 25000 fős...

Mennyi pénzből jönne ki az albi,rezsi,kaja,egyéb kiadások...

Diákmelón mennyit kapok óránként ? :)



2015. aug. 8. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Albérlete válogatja, munkája válogatja.
2015. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Város, albérlet, tulajfüggő. A diákmeló meg attól függ, hol dolgozol. Ezek olyan kérdések, amiket nem lehet megválaszolni.
2015. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megnézed a hirdetéseket abban a városban és akkor tudni fogod, hogy kb. mennyi egy albérlet meg a rezsi.

A kaját te tudod, hogy mit és mennyit eszel, mit tudsz elkészíteni, mert az mindig olcsóbb, ha főzöl is otthon, nem pedig eljársz kajálni. A munka meg attól függ, hogy mit dolgozol.

2015. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kb 30000 rezsi-szállás

kb 15 ezer kaja

egyéb kiadások 5 ezer kb igy gondoltam...

Tescoban mennyit adnak a diákmelóért ? :)

2015. aug. 8. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyiért max koliba mehetsz
2015. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 ezer rezsi + lakbér szerintem csak úgy jön ki, ha többen laktok együtt. Bár én egy nagyvárosban lakom. Szóval ott lehet, hogy olcsóbb jóval, mint nálunk.
2015. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miskolcon pl. ki lehet hozni 30ezerből a szállást rezsivel együtt de nem egyedül lakva. Kaja hát attól függ mennyit pakolsz fel otthonról, mert ha bőségesen akkor elég a 15ezer, ha magadat fogod ellátni teljesen akkor több kell... + még az utazás, városi bérlet :D


A diákmelók úgy átlagban 5-600 forintos órabért fizetnek, ezek pl. hogy teszkó, raktárba pakolgatás, stb...

2016. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha jó diákmelót választasz, akkor minimum 700/óra bruttó. Az nettóban kicsit több, mint 800.

Tegyük fel dolgozol egy héten 3 napot 8 órában akkor egy hónapra van 76.800 forintod.

Ebből tudsz bérelni szobát (általában 30.000, ahogy előttem is írták), vagy ha nagyon magad szeretnél élni, akkor talán találsz 50-60.000-ért egy picike albérletet, de akkor lehet többet kell dolgoznod, hogy életben is maradj, vagy mész éjszakásnak,azért többet fizetnek, csak elég húzós egyetem mellett. :D

2016. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!