Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment,...

Gazdálkodási és menedzsment, vagy igazgatásszervező szak a jobb? Mit gondoltok? Melyikkel lehetne könnyebben elhelyezkedni és több pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Most ezt így konkrétan nehéz elmondani. Eleve fogalmam sincs, hogy mit értesz "jobb" alatt.

A kettőt nem igazán lehet összehasonlítani, mert az egyik gazdasági, a másik igazgatási képzés.

Az igazgatásszervező nem rossz szak. Ezzel elég sok helyre mehetsz dolgozni, de legfőképpen a közigazgatási, illetve önkormányzati szférába.

A végzett jogászok is legjobb esetben max. önkormányzatoknál tudnak elhelyezkedni, (ha eltudnak) azonban ők közel sem tanultak annyit mint te az igazgatásról. Szóval az esélyed nagyobb.

2010. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy melyikkel lehetne könnyebben munkát találni, amivel az ember jól keres. Nem igazán tudom, hogy melyiket válasszam majd a felvételinél. Ezért kérdeztem.
2010. márc. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!