Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy szeressem meg a tanulást?...

Hogy szeressem meg a tanulást? A felnőtt kori figyelem zavar még kezelhető?

Figyelt kérdés

120 az IQ-m. Szakember mérte fel kb.10 éve.

Figyelem zavar miatt nem érdekelt a tanulás.

A szüleim sokat veszekedtek,büntettek ezért és még sportolni és szakkörökre se járhattam.Pedig más téren kiemelkedően tehetséges voltam.Mint pl: ének,tánc,jó előadó voltam,tudtam rajzolni,verset írni,és nagyon hajlékony voltam/vagyok.

Már egy ideje anya vagyok és nem tudom magam tovább fejleszteni,mert leblokkolok.Szeretnék jobb állást hogy (takarítok)jobb életet biztosíthassak a családomnak.

Több tanfolyamot félbe hagytam....

Mit tegyek?

Mit tegyek?


2015. ápr. 3. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kitartás, kitartás! Ha valamit elhatározol, vagy valamibe belekezdesz, akkor azt csináld végig, ne hagyd abba. De ha abbahagyod, akkor békélj meg vele. Békélj meg azzal, amit így megszerzel. ez a két lehetőséged van. Vagy sarkadra állsz, és ha törik, ha szakad végigcsinálod, amit elhatározol, vagy nem csinálod, de akkor ott maradsz, ahol most vagy. Tanulj meg meditálni. A meditáció lenyugtat, pihentet és lelki erőt ad. Csináld végig ezt a 30 perces meditációt minden nap legalább egyszer, és most kezdj hozzá, meglátod, használni fog: https://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs
2015. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!
2015. ápr. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!