Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia egyetemi szakon...

Biológia egyetemi szakon tanítanak emberi anatómiát?

Figyelt kérdés
Csak, mert megnéztem a biológusok tantárgyait neten és csak növény- és állattant találtam. Nem hinném,hogy csak az lenne.
2010. febr. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, tanítanak. Bár én fősulin tanultam bioszt, nekünk úgy volt, hogy először állatszervezettan, majd ez utáni félévben volt anatómia. Elméletileg azért, hogy amit az állatszervezettannál megtanultunk, azt hasznosítani lehet az anatómiánál. Most ez furán hangzik, mert az emberi test más mint az állati, de tényleg volt sok hasznosítható dolog főleg a szöveteknél.
2010. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Külön emberi anatómiát (ELTE) mi nem tanultunk. Az állattanban, élettanban, szövettanban mindig megemlítettük, de külön ilyen óránk nem volt.
2010. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. febr. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!