Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz a földrajz érettségi?...

Nehéz a földrajz érettségi? És hogy leginkább milyen tipusú feladatok lesznek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 11:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!!de tuti marad a földrajz!!
2010. febr. 19. 14:28
 12/18 anonim válasza:
100%
Nem tudom ott nálatok (Magyarországon) hogy megy, vagy a vaktérképen mit kell tudni mit nem, de nekem a seterra nevű program sokat segített ebben-abban.
2010. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2010. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nagyon nagy!:P
2010. febr. 21. 08:56
 15/18 anonim ***** válasza:
ugye...:D, szóval ennél nem ártana jobban felkészülni a földrajz érettségire:D
2010. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
én is tudom a paprikás krumpli receptjét:D
2010. febr. 22. 16:14
 17/18 anonim válasza:
én világéletemben bukásra álltam mindig föciből mert nem nagyon érdekelt kamu tárgynak tartottam aztán igy vagy úgy de átcsúsztam aztán tavaly mikor éretségiből meg kellett jelölni a választott tárgyat akkor ec pec kimehetsz alapon kijött a földrajz mindenki röhögött dehát ezt dobta a gép ugyhogy megjelöltem.szinte semmit nem tanultam az írásbelire ami közelebb van a semmihez mint a valamihez.. szóbelire viszont minden tételt megtanultam egy éjszakával elötte kivéve egyet amit már alaból nem értettem mármint a címét nem érettetem igy átugrottam rajta másnap szóbeli persze h azt húztam ki tökre ráparáztam mert semmit nem tudtam az egészről aztán mikor felelni kellett mivel két tételt kell húzni egy természet és egy gazdaság föcit a gazdaságföcit amit tudtam elmondtam a természet föcit meg elkezdtem mondani ugy h fogalmam sem volt róla h jót vagy rosszat mondok e tényleg halvány fogalmam nem volt az egészről de végül kiderült h pont arról beszéltem ami a tétel címe volt szóval letettem az éretségit 3as lett valami két vagy három pont kellett a négyeshez na mind1 szóval tényleg ha én semmi tanulással ien eredményt értem el akkor ha kicsit ráfekszel könnyen leteszed pofon egyszerű az egész az írásbelin szinte nem is kell földrajz tudás csak józan ész nézd meg az neten le lehet tölteni az elmult éretségi feladatsorokat és meglátod miről beszélek szinte alig van benne föcivel kapcsolatos kérdés csak pár térkép
2010. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget!!
2010. febr. 23. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!