Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz a földrajz érettségi?...

Nehéz a földrajz érettségi? És hogy leginkább milyen tipusú feladatok lesznek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 11:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
[link] nézegesd
2010. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!! és igy pl valaki aki érettségizett földrajzból??
2010. febr. 13. 11:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Két osztálytársam érettségizett földrajzból. Egyikük viszonylag folyamatosan tanult, a másikuk meg hébe-hóba. Mindkettőjüknek kilencvenvalahány százalékos lett az érettségije. De ismerek pár emberkét, akik nem olyan jó tanulók, és a föci volt a választott tárgyuk, nekik is sikerült 3-as, 4-esre. Ezek szerint nem olyan vészes. :) De persze ez attól is függ, hogy mennyire intenzíven tanultad, szereted-e, és hogy milyen színvonalon adták le az anyagot. :)
2010. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
mivel szeretném 11.be lerakni mint előrehozott amugy szintiszta 5-ös vagyok belőle! de a időzónás dolgot nem nagyon értem esetleg valami segítség h hogy számoljuk az időszámítást!???? help!!
2010. febr. 14. 17:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Föciből érettségiztem 4-esre, a vaktérképen áll vagy bukik az egész. Ha a vaktérképest résznél nem sikerül elérned a 10 v 20%-ot (nem emlékszem pontosan), akkor hiába oldod meg hibátlanul a többit, nem fogadják el.
2010. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én még 2008-ban érettségiztem előrehozottan, és ötös lett, pedig soha életemben még csak ötöst sem szereztem föciből. A vaktérkép rész olyan, hogy ami le van írva, hogy mit kell tudni azt megnézed a térképen és rögzíted.

Sok fajta feladat lehet, a számolásost semmiképpen nem kerülheted ki, plusz mindig vannak összehasonlítási feladatok, meg ahogy észrvettem a kőzetes , hegységfelépítős feladatokat is imádják.

2010. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de a vaktérképest hogy tudjam bemagolni van vagy több 100 terület pl:dél-amerika v. magyarország v pl kelet-Európa honnan tudjam hogy melyik lesz???:D ja és a válaszokat köszönöm!!
2010. febr. 15. 20:38
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja és a számolási részt hogy tudjam megtanulni??ezt a idő számításosat??
2010. febr. 15. 20:39
 9/18 anonim válasza:
100%
Nagyon könnyű, nem kell rá tanulni se, és matematika feladatok lesznek. xD
2010. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A számításosat úgy, hogy megkéred a tanárod, hogy magyarázza el:D

A vaktérképet meg sokat kell nézni, hogy rögzüljön, ennyi, nem elérhetetlen, de ha nehéznek tartod akkor nem földrajzra kellene menned.

2010. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!