Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiknek nagyobb az esélye?

Melyiknek nagyobb az esélye?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szerintetek környezetgazdálkodási szakokra magasabb ponthatárok kellennek majd mint tavaly, vagy nem fognak emelni? 313 volt tavaly, nekem most 358van nagyjából, szerintetek mire számíthatok?


2010. febr. 9. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan a fenéből tudjuk?:) Olyan meg nincs, h emelik. Max emelkedik. Mégis ki emelné meg?
2010. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne haragudj az előző válaszom miatt, csak már kicsit fárasztó, h minden egyes nap van kb 3 ilyen kérdés (csak mindig más szakra kérdeznek rá). Elhiszem h izgulsz, én is nagyon izgultam tavaly ilyenkor, de úgysem tudhatod előre (és más sem). Minden a jelentkezőkön múlik, nem tudhatjuk, h h fognak sikerülni az érettségik.
2010. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!