Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BME villamosmérnöki kara...

A BME villamosmérnöki kara nagyon tanulós? Mi a véleményetek róla (elsősorban oda járók/végzettek)?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és nem nagyon tudom hova menjek. Villamosmérnöki kar érdekelne, de több helyről hallottam, hogy nagyon nehéz, és inkább menjek például az Óbudai Egyetemre. Tudtok nekem segíteni? Szerintem a jobb tanulók közé tartozok, és a ponthatár nem hiszem, hogy gondot jelentene(nem a nagyképűség beszél belőlem, csak optimista vagyok :D ).

2015. jan. 27. 23:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egy linket tudnál adni, légyszi? Jó, tudom megkereshetném, de hátha ez így gyorsabb :D
2015. jan. 30. 08:38
 12/12 anonim ***** válasza:
16%

Nem rosszból, de ismerkedj meg alaposan a google-el, mert tanulmányaid során nagyon-nagyon-nagy szükséged lesz majd rá..

Az a minimum, hogy valahogy megtalálj egy tárgyhonlapot, vagy egy konkrét szabályt a sok információ között (nem minden tanár mond el mindent).


Cserébe belinkelem neked az összeset, amely szerintem releváns, válogasd ki te magad, hogy ezek közül melyik az amelyik rád vonatkozik...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!