Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2012-ben elkezdtem egy...

Ha 2012-ben elkezdtem egy állami ösztöndíjas képzést és most szakot váltanék, akkor ki kell fizetnem az eddig igénybe vett féléveket?

Figyelt kérdés
5. félévet húztam le állami ösztöndíjasként , de váltani szeretnék és hallottam, hogy a hallgatói szerződésben írnak arról, hogy egyetem váltás esetén nem kell kifizetni az első egyetem féléveit, ez igaz?

2015. jan. 13. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha folyamatos a hallgatói jogviszonyod, és a másik képzést időben elvégzed, az elsőt nem kell visszafizetned.

Tehát nem most iratkozol ki, hanem nyáron, és most felvételizel, tehát nem lesz olyan féléved amikor nem vagy hallgató.

Én is ebben a cipőben járok, szóval ha valaki meg tud cáfolni, mert rosszul tudom, akkor szóljon :D

2015. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!