Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinál egy közbeszerzési...

Mit csinál egy közbeszerzési referens?

Figyelt kérdés
Most járok ilyen tanfolyamra, vagyis csak járnék, mert elég szervezetlen. Aki már hallott erről az OKJ-s képzésről, az írja már meg, hogy mit is csinál, jó-e ha elvégzem, nehéz-e az OKJ-s vizsga, van-e értelme, találtak-e ezzel munkát? Minden információ, tapasztalat érdekel. Köszönöm.
2010. febr. 3. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Google-be írd be és rögtön kidobja mi a feladata.
2010. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyébként én meg lehet most jelentkezek ilyen tanfolyamra.nagyon nehéz?
2010. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem könnyű, de nem is annyira nehéz. De még csak most kezd kikristályosodni, mert végre valahára rájöttek, hogy az április 12-i vizsgára csak úgy tudunk felkészülni, ha tanítanak is valamit. Most van egy jó tanárunk, úgyhogy bizakodó vagyok.


Én mondjuk közgazdasági szakközépbe jártam, így valamelyest derengenek dolgok, de azért kell tanulni.


Azt még nem látom, mennyire lesz nekem hasznos.


Várom a további hozzászólásokat is.

2010. febr. 19. 14:27
 4/4 anonim válasza:

ugyanaz vagyok:)

hasznosnak hasznos, mert néztem h keresnek ilyen végzettségű embereket, de csak abban az esetben, ha van jogi vagy közgáz diplomájuk.

2010. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!