Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van esélyem így...

Szerintetek van esélyem így bejutni egy erősebb gimnáziumba?

Figyelt kérdés
A hetedik osztályt egy hatosztályos gimnáziumban végeztem el,elég rossz eredményekkel.A hetedik év végi átlagom 3,3. Viszont most újra egy általános iskolába járok és nyolcadikos vagyok. A félévim kitűnő lesz. Vagyis egy négyes lesz. Ha a központit megírom 80 pont felettire akkor szerintetek van esélyem bejutni pl. a Berzsenyibe vagy az Árpád gimnáziumba, vagy a Könyves Kálmánba, vagy a Szent Lászlóba, vagy a Fasoriba? Nagyon szeretnék színvonalas gimnáziumba járni. És most már tudom, hogy mit hogy kéne csinálnom. Mármint, hogy ugye látszik, hogy általános iskolában ötös vagyok, viszont a gimiben 3-as átlagom volt. De most biztos vagyok benne, hogy nem így lenne. Mivel ott többnyire a barátok vették el a figyelmem, meg ledöbbentem mikor megkaptam az első egyesem és nem tanultam tovább, de most nem így lenne. Tehát van esélyem bejutni valahova így?
2014. dec. 23. 19:57
 1/2 Liszt Aliz válasza:
70%
Nekünk előre szóltak, hogy az év végit szinte mindenhol nézik, ezért nem ajánlott csak a felvételire bízni az egészet, ha csak az az évéd lett olyan rossz és a többi tiszta 5-ös meg van pár 4-es akkor talán. Sok sikert! :-)
2014. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, talán lenne esélyed... Erősebbet ezzel nem érdemes keresni :/
2014. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!