Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » érdemesnek tartjátok elmenni...

érdemesnek tartjátok elmenni állásbörzére?

Figyelt kérdés
nekem az a tapasztalatom, hogy kimennek a cégek reklámozni magukat, persze nyitott állásokat szinte alig tudnak ajánlani, leadod az önéletrajzod és a b..dös életben nem hallasz róluk többet, úgy értem nem hívnak meg semmi. és ez már 10 éve is így volt, amikor még nem volt gazdasági válság. nektek mik a tapasztalatok?
2010. jan. 26. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez. :D


Bár most holnapután megyek megint egy ilyen HVG által szervezett bulira, mert éppen megint nincs állásom. Ráadásul azt hirdetik, hogy az állások több mint kétharmada műszaki jellegű, ami szintén nem túl biztató, mert nekem gazdasági végzettségem van. Mondjuk ezt a felállást már megszokhattam a műegyetemi állásbörzéken korábban. Na, majd meglátjuk...

2012. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!