Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha "nagy" leszek?...

Mi legyek ha "nagy" leszek? Milyen foglalkozást ajánlanátok nekem az alábbi 5 legpozitívabb és 5 legnegatívabb tulajdonságom alapján?

Figyelt kérdés

Legpozitívabb: Kreatív, irányító típus,logikus a gondolkodásom, szívesen adok tanácsokat másoknak, szeretem rendszerezni a dolgokat.


Legnegatívabb: Nehezen merülök el a dolgokban csak felületesen érdekelnek. Nem vagyok csapatjátékos. Türelmetlen vagyok. Nem szeretem a monotonitást. Nem tűröm jól a kritikát.



#leszek. tulajdonságok
2014. nov. 1. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Sikerült nagyon tipikus tulajdonságokat megadnod magadról... Ráadásul azt se tudjuk, hogy mi érdekel, ami messze a legfontosabb. A Felvin van teszt, ami talán jobban tud segíteni: [link]

Regisztrálni kell, hozzá, de az két perc alatt megvan, és kapsz egy relatív támpontot.

2014. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!