Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sportkommunikátor, Médiatechno...

Sportkommunikátor, Médiatechnológus asszisztens vagy Webprogramozó, melyiket ajánlod és miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 21:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
mindhárom felsőfokú szakképzés.
2010. jan. 20. 21:55
 2/26 anonim ***** válasza:

ezek közül

csak a webprogramozó a piacképes végzettség


másik 2-höz ismerettség és pénz kell

ha nincs aki toljon, vége

2010. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de az a legnehezebb is ezek közül, nemde?
2010. jan. 20. 22:00
 4/26 anonim ***** válasza:

Webprogramozó. De ezt se mindegy, hogy hol. Annyira gáz, rengeteg suli ontja magából az okj biziket, és az emberek kitörölhetik vele a valagukat. (köztük én is, mint multimédia-fejlesztő - arra jó, hogy fusi munkákat csinálgassak, de egy cégnél se tudtam eddig még elhelyezkedni). Szóval amit írtál, hogy legnehezebb elvégezni, már rossz hozzáállás, mert amit könnyű elvégezni, azzal tényleg nem mész semmire, időpocsékolásnak jó, esetleg ha továbbtanulsz, valahol beszámítják.


Szóval jól gondold át, szerintem a legjobb lenne, ha fősulira mennél, olyan szakra, ami piacképes. (Én már bánom, hogy elbohóckodtam két évet) :(

2010. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

de már van képesítésed.

nekem igazából nincs nagy vesztenivalóm, mert van egy állandó munkám, ez csak amolyan mellékállásnak kellene.

nekem a Sportkomm. tetszik a legjobban, sportriporter munka tetszene.


de az algoritmusokkal hadilábon állok, matekból sose voltam jó. :S

2010. jan. 20. 22:59
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kilőve a webprog. De a médiateknomókusok is programoztak, meg mi is.
2010. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

matek, és nyelvek.


ez a kettő amit nagyon utálok, szóval a diploma kilőve.

bár a cél szentesíti az eszközt, szóval lehet összeszenvednék egy középfokú C-t a diploma mellé. :)

2010. jan. 20. 23:22
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne így állj hozzá hogy nyelvvizsga miatt kilőve a diploma. Én is segg vagyok nyelvből tényleg alig tudok valamit ettől függetlenül mindenképp szeretném a diplomát! Amúgy nem akarlak elkeseríteni de sok felsőfokú szakképzéshez ami az egyetemeken van kell szakmai nyelvvizsga.
2010. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

miért kellene???

ezt sehol nem olvastam...


Fősulin is? xD

2010. jan. 20. 23:32
 10/26 A kérdező kommentje:

jah hogy sokhoz...

de ott gondolom feltüntetik...

ezeknél nem láttam ilyesmit, max a webprogramozónál.

2010. jan. 20. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!