Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8-adikos tanulí vagyok,3-mas,4...

Szucsek kérdése:

8-adikos tanulí vagyok,3-mas,4-es átlaggal. Tudnátok ajánlani, jól kereső, és jó elhejezkedési lehetőséggel bíró szakmákat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar tanár.
2014. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hegesztő.
2014. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked elsősorban egy helyesírási szótárat tudnék így hirtelenjében ajánlani, meg egy új iskolát - ugyanis, amennyiben a jelenlegi iskoládban ilyen írással 3-as/4-es tanuló vagy, akkor ott marha nagy gondok vannak.
2014. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok szép szakma van. Jó lenne többet közelebbről megismerni, hogy megérezd, melyikhez lenne kedved. Fontos lenne ez nagyon, mert egész más olyannal foglalkozni, amit szeretsz. Van olyan tanár, akivel erről tudnál beszélni? Ő látja, milyen irányok érdekelnek, mik a lehetőségek. Attól függ, mit szeretsz? Precízen kidolgozni valamit , rajzok alapján -mondjuk esztergályosként, vagy küzdeni az anyaggal,de ott is pontosan szépen- pl burkolatok készítőjeként, vagy optikusként finom lencsékkel foglalkozni? Most csak néhány példát mondtam, sok száz féle van. Azután az is kérdés, hol élsz, nagyvárosban? vagy kisebb helyen, ahol nincs olyan széles választék? Itt van egy lista, melyek, amelyekre úgy gondolod, hogy jó?

Ha akarod privben írd, ott folytatjuk - (nem érdekel a helyesírásod, kár ezen rugózni) - fontos a kérdésed és kell a felnőttek segítsége.

[link]

2014. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itt egy másik lista: kicsit ír is az egyes szakmákról

[link]

2014. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!