Melyik egyetemre menjek?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak, aki elolvassa, és segít nekem.

Milyen főiskolára vagy egyetemre menjek, ha illusztrátor/divatillusztrátor szeretnék lenni? Magyarországon nem találtam kifejezetten olyan szakot, ahol ezt tanítják, külföldön viszont igen. University of the Arts London - London College of Fashion kifejezetten tanítja ezt. Az egyetlen problémám az, hogy a tandíj évente 9000 font, amit nem tudok kifizetni. Menyi esélyem lenne egy ösztöndíjra? Esetleg hogyan tudnám ezt az összeget kifizetni? Tudtok esetleg más iskolákat, ahol tanítják ezt? Bármilyen lehetőség szóbajöhet.


Ez az álmom. Angolból leérettségiztem, még egy évem van vissza a gimiből. Azt mondják tehetséges vagyok, és tudok rajzolni, de szerintem még rengeteg mindent tanulnom kell.


Bármilyen értelmes ötletnek nagyon örülnék. Köszönöm a segítséget.

18/L



2014. júl. 30. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Ez talán segíthet neked, meg egyébként is, jó tanácsként írom, hogy sok hasznos dolgot lehet itt gyakorikérdéseken olvasgatni. A tandíj probléma így kilőve, csak a megélhetéssel kellene foglalkoznod.

2014. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hu ez elkerülte a figyelmem, köszönöm szépen :)
2014. aug. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!